TYH Uluslararası Tekstil Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Telefon:

232 472 18 00

E-posta:

info@tyh.com.tr

Web Site Adresi:

www.tyh.com.tr

Firma Hakkında

2000 yılında kurulan TYH Tekstil A.Ş., 4500 üzerinde çalışanı, yıllık 20 milyon adet üretim kapasitesi ile Türkiye'nin önde gelen hazır giyim ihracatçılarından biridir. Dünyaca ünlü giyim markalarına partner olarak üretim yapan TYH Tekstil'in Marmara, Ege ve Karadeniz bölgelerinde olmak üzere toplam 9 üretim tesisi, 2 lojistik merkezi ve 2 şirket merkezi bulunmaktadır. Ayrıca markaları ve Amerika, İngiltere ve Hollanda’da satış ofisleri mevcuttur. Organizasyon kültürümüzün temelini şeffaflık oluşturmakta olup temel değerlerimiz kalite, yenilik ve sürdürülebilirliktir. TYH Tekstil İstanbul ve İzmir yerleşkelerinde faaliyette olan TYH Ar-Ge birimi; insana ve bilgiye yatırım yaparak, katma değerli ürün ve süreçlerin geliştirilmesini sağlayan, teknoloji ve yenilik odaklı projelerle, emek yoğun üretimden bilgi yoğun üretime geçişte sektörüne örnek olmayı hedefleyen Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından onaylı bir araştırma ve geliştirme merkezidir. TYH Ar-Ge, geliştirdiği Proje Yönetim sistemi ile günümüzün ve geleceğin tekstil teknolojilerini, müşterilerin beklentileri ve güncel trendler ile buluşturarak, yenilikçi ürün ve üretim modelleri geliştirmektedir. TYH Ar-Ge ekibi tekstil alanında dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve ülkemizin önde gelen üniversiteleriyle iş birliği içerisinde çalışarak müşterilerine yenilikçi projeler sunmaktadır.

Ürün ve Hizmetler

Yüksek kaliteli moda, spor, kurumsal giyim üretimi ve koleksiyon tasarımı konusunda uzmanlaşan TYH Tekstil, “Her ürün bir hediyedir” anlayışı ile hizmet veren, Tasarım ve AR-GE Ekiplerinin desteği ile müşterilerine katma değerli ürünleri güncel moda trendleriyle harmanlayarak sunmaktadır. Kadın, erkek ve çocuk gruplarında müşterilerine hizmet vermektedir. Hızlı moda gruplarında global trendleri yakından takip ederek müşterilerimize doğru zamanda doğru ürünleri sunmaktayız. Güncel moda anlayışı doğrultusunda spor giyim ve aktif giyim gruplarında Yüksek kalitede kumaşlar kullanarak özenle tasarlanmış spor giyim koleksiyonları üretilmektedir. Koleksiyon geliştirme ve üretime yönelik çalışmalar için müşterilerimize destek sağlayan özel ekiplerimiz de bulunmaktadır. Kurumsal kıyafetler ürün grubunda uzmanlaşan TYH Tekstil, uzun yıllar boyunca belirlenmiş kalite standartlarına uygun ürünler sunmaktadır. Buna ek olarak müşteri beklenti ve taleplerine uygun tasarım, hammadde geliştirme, ürün geliştirme çalışmaları yapılmaktadır.

Adres

Karacaoğlan Mah. 6171 Sok. No.8 Işıkkent Bornova İzmir Değirmenbahçe Cad. Oruç Reis Sok. No.7/2 34197 Yenibosna / İstanbul

Şehir

İZMİR

Sektörler

Tekstil

Çalışma Alanları

Hazır Giyim Konfeksiyon

Ar-Ge / Tasarım Merkezi Tescil Tarihi

10 Şubat 2017

Üyelik Tarihi

23 Eylül 2019