Dijital Dönüşüm Etkinliği Webinar

Dijital Dönüşüm Etkinliği

Online
19 Nisan 2022 11:00
19 Nisan 2022 13:30
2 saat

YASAD, TÜBİTAK ve ARGEMİP iş birliğinde ARGEMİP bünyesindeki sanayi firmaları ile YASAD bünyesindeki teknoloji tedarikçisi firmaların Tübitak 1707 Siparişe Dayalı ArGe Çağrısına birlikte proje yazabilmelerini teminen eşleşmelerini sağlamak amacıyla platformumuz tarafından 19 Nisan 2022 tarihinde, saat 11.00-13.30 aralığında Dijital Dönüşüm Etkinliği düzenlenecektir.
Online olarak düzenleyeceğimiz dijital etkinliğimiz kapsamında açılan talep toplama platformunun linki aşağıda yer almaktadır. Solvera talep toplama platformu üzerinden sanayi kuruluşlarımızın ve teknoloji tedarikçilerimizin taleplerini ve tekliflerini girip proje detaylarını görüşmek üzere birbirleri ile eşleşebilirler. B2B görüşmeler platform üzerinden katılımcı firmalarımız tarafından set edilecektir.

B2B görüşmeler kapsamında TALEP çağrısı girilecek portalın linki : https://b2b.yasad.org.tr/

Talep girişi için aşağıdaki adımların takip edilmesi gerekmektedir:  • https://b2b.yasad.org.tr/ giriş ekranından "Kullanıcı Oluştur" kısmından yeni profil oluşturmak,


  • Kayıt olunan e-posta adresine gelen kullanıcı aktivasyon bağlantısına tıklamak,


  • https://b2b.yasad.org.tr/  giriş ekranından kayıt esnasında belirlenen e-posta ve şifre ile giriş yapmak,


  • Ana sayfada Talep Çağrısı bölümünden Başvuru Yap butonuna tıklamak,


  • Açılan ekranın sağ kısmındaki TALEP kategorisine tıklayarak gelen soruları yanıtlamak,


  • Sorular yanıtlandıktan sonra Kaydet butonu ile kayıt yapmak ve sonrasında Ön izleme ile yanıtları gözden geçirdikten sonra Kaydet ve Gönder butonu ile talebi göndermek. 


 
Etkinlik Kaydı: Etkinlik katılımı için etkinlik@yasad.org.tr adresine isim, unvan, firma adı, telefon ve e-mail adresi iletilmesi yeterlidir. Etkinlik katılım linki etkinlik kaydı yaptıran izleyicilerimize etkinlikten 1 gün önce iletilecektir.

Etkinlik Katılım Başvurusu