Tasarım QFD ve Eşzamanlı Mühendislik Eğitimi Eğitimler

Tasarım QFD ve Eşzamanlı Mühendislik Eğitimi

Online
13 Haziran 2024 10:00
13 Haziran 2024 17:00
20
7 saat
Prof. Dr. Ufuk Cebeci

Son Kayıt Tarihi: 6 Haziran 2024


Tarih: 13 Haziran 2024

Saat: 10.00-17.00

Konum: Online


Eğitimin Amacı:

Mühendis, yönetici ve diğer ilgili personelin Ar-Ge / Tasarım birimlerinde ihtiyaç duyacakları beceri ve yetkinliklerin kazandırılması hedeflenmektedir. Makina, kimya, malzeme, elektrik, uçak, mekatronik, endüstri mühendisleri, kimyagerler ve diğer mühendislikler ya da adayların en çok kullanılan teknikleri öğrenmeleri hedeflenmiştir.


İçerik:

•QFD: Kalite Fonksiyon Açınımı ile Müşterinin Sesine kulak vermek

•Eş zamanlı Mühendislik: Tasarım ve ürün geliştirme aşamalarının sürekli revize edilmesini sağlayan görevleri paralel hale getirmek için kullanılan sistematik bir yaklaşımdır.

•Uygulamalardan örnekler.


Kimler Katılabilir: Ürün geliştirme konusunda çalışanlar, Ar-Ge / Tasarım Merkezi yöneticileri ve çalışanları, Teknik Yöneticiler, Makina, kimya, malzeme, elektrik, uçak, mekatronik, endüstri mühendisleri, diğer mühendislikler, kimyagerler, bu bölümlerin öğrencileri, girişimciler ve ilgi duyan diğer tüm teknik ve idari personel.


* Son kayıt tarihinde yeterli sayıda kayıt olmadığı taktirde eğitim ertelenecektir.

** Eğitim kaydı gerçekleştirilmiş olan katılımcılar, eğitimden en geç bir hafta öncesinde kayıt iptali gerçekleştirilebilirler. Sonrasındaki iptal taleplerinde ücret iadesi yapılmayacaktır.Etkinlik Katılım Başvurusu